Home

Zakup Biżuterii Ślubnej – Co wybrać aby Wyglądać Wyjątkowo?

Każda stylizacja ślubna nie może obyć się bez najważniejszego elementu, wisienki na torcie, czyli mowa o biżuterii. Dopełnia ona wygląd Panny Młodej i stawia ostateczną kropkę nad “i” podsumowując stylizację. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę, żeby nie przesadzić. Całość musi być odpowiednio dopasowana dlatego drogie Panie, ogromna prośba do Was na samym początku: trzymajcie się kilku prostych zasad, a Wasze suknie ślubne będą prezentować się doskonale! Mówimy o tym na samym początku, bo wiemy jak bardzo jest to kluczowe na tym etapie.`

Kolor sukni a biżuteria

Zacznijmy od koloru Waszej sukni ślubnej. Jeżeli stawiasz na klasyczny wygląd i reprezentujesz śnieżnobiałą biel to postaw na srebrne dodatki. Inne odcienie sukni takie jak ivory lepiej pasują do złota oraz również srebro znajdzie tutaj swoje zastosowanie. Do sukienek ślubnych o ciemniejszym charakterze, czyli popularne ecru dobrze komponować będą się złote wersje biżuterii. Czyli podsumowując – zasada jest prosta: im ciemniejsza wersja sukni, tym bardziej idziemy w złoto, mniej w srebro.

Styl i fason sukni ślubnej też ma znaczenie

Kolejnym elementem jaki powinniśmy wziąć pod uwagę, to jej styl oraz fason. Biżuteria również i do tych elementów musi pasować. Kreacje vintage bardzo lubią się z perłami, styl księżniczki kocha błyszczące kryształy, natomiast romantyczna, lekka wersja sukni ślubnej doskonale komponuje się z długimi wiszącymi kolczykami. Pamiętaj, że biżuteria to dodatek, nie motyw przewodni, dlatego musi podkreślać wybrany i jasno określony wcześniej styl sukni ślubnej. Jeżeli Twoja suknia będzie bogato zdobiona, pełna świecidełek, to lepiej zrezygnować z identycznej wersji biżuterii, będzie tego wszystkiego zwyczajnie za wiele, a wygląd choinki to ostatnia rzecz jakiej sobie życzysz. Z drugiej strony, jeżeli kreacja będzie skromna, stonowana, gładka, to brak biżuterii może spowodować niedopracowanie kreacji. Goście weselni mogą mieć wrażenie (słuszne swoją drogą), że zwyczajnie czegoś tutaj brakuje. 

Wybieraj oryginalnie, a zaskoczysz wszystkich

READ  How To Modernize A Home On A Budget

Aby wybrana przez Ciebie biżuteria zrobiła spore wrażenie to sama w sobie musi być zjawiskowa. Do takich rodzajów biżuterii z pewnością zaliczamy jej artystyczną odmianę. Jej największym plusem jest unikalność i w zasadzie brak powtarzalności. Bardzo dobrze przyciąga wzrok gości weselnych i wyróżnia się na tle innych seryjnie produkowanych ozdób. Najważniejsza jest ich precyzja wykonania – to ona stanowi o jej wyjątkowości. Taki rodzaj świecidełek z pewnością sprawi, że będziesz czuć się wyjątkowo i z klasą.

Podkreśl swoje własne “Ja”

To, że biżuteria ma bezpośredni wpływ na naszą prezencję nie podlega dyskusji. Wiele obecnie jest łatwych zasad, które pomagają dobrać odpowiednią wersję świecidełek do naszego stylu, typu urody, czy nawet sylwetki. Jedną z fundamentalnych zasada, którą warto zastosować jest niepowielanie kształtu naszej twarzy w formie biżuterii. Konkretnie mówiąc: jeżeli posiadasz okrągłą twarz to wybierz biżuterię o pionowych i ostrych formach. Zrezygnuj w takiej sytuacji od okrągłych lub owalnych kształtów. Jeżeli możesz pochwalić się okazałym dekoltem to śmiało możesz wybrać długie naszyjniki lub gustownie dobrane wisiorki. Do mniejszego dekoltu dobrze dopasują się krótkie ozdoby zbudowane z większej ilości mniejszych elementów. Warto w poszukiwaniu odpowiednich dodatków sprawdzić aktualną ofertę sklepów internetowych, np. takich jak JJ’s House. W łątwy i wygodny sposób siedząc wygodnie w domu można przebrnąć przez naprawdę wiele dodatków, które dodadzą uroku Waszej kreacji weselnej.

Facebook Comments

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.